Vytvorenie profilu v aplikácii Fakturujonline.sk je veľmi jednoduché a intuitívne. Zaberie vám to len pár desiatok sekúnd. Profil vám určite odporúčame vytvoriť a to z dôvodu, aby ste nemuseli dookola vyplňovať vaše kontaktné údaje. Skvelou správou je, že ak potrebujete mať viac ako jeden profil, tak môžete. Môžete ich mať kľudne aj desať a to v rámci jedného predplatného. Poďme sa nižšie pozrieť, ako si môžete vytvoriť profil na webe.

Ako si vytvoriť obchodný profil?

Potom, ako sa prihlásite do aplikácie, tak v ľavom spodnom rohu kliknite na možnosť Firemný profil. Otvorí sa vám okno, ako môžete vidieť na snímke obrazovky nižšie. Teraz kliknite na možnosť + Vytvoriť.

Získajte bezplatný prístup do aplikácie hneď teraz

Registrujte sa a vyskúšajte si našu aplikáciu bez toho, aby ste zadávali platobné údaje z karty.
Sila hesla
ako si vytvorit firemny profil na fakturujonline navod_1
Zdroj: Fakturujonline.sk

Práve sme na pol ceste, aby ste si vytvorili vlastný profil. Po tom, ako kliknete na možnosť Vytvoriť, uvidíte obrazovku, ako môžete vidieť nižšie. Tu už stačí len vyplniť vaše kontaktné údaje, ako sú názov spoločnosti, IČO, DIČ, Číslo účtu, IBAN, nahrať si logo vašej firmy a podobne. Následne len kliknite na možnosť Uložiť. 

ako si vytvorit firemny profil na fakturujonline navod_2
Zdroj: Fakturujonline.sk

Hotovo, práve ste si vytvorili váš obchodný profil. Ak potrebujete vytvoriť ďalší, postup stačí opakovať. Odporúčame vám, aby ste vyplnili všetky údaje, aby ste pri generovaní faktúr museli vypĺňať čo najmenej údajov. Ušetríte tak čas, ktorý budete môcť venovať vášmu podnikaniu. Okrem iného, v rámci karty Firemný profil si môžete zmeniť aj prihlasovacie údaje do služby.

Zaujal vás náš článok? Ostaňme v kontakte!

Odoberajte náš newsletter, aby vám neušli žiadne dôležité informácie...

Zdielať: