Vystavovanie faktúru v našom fakturačnom systéme je hračka. Stačí si vytvoriť profil a následne cez kartu vašej firmy, môžete vystaviť prvú faktúru. Všetky informácie pritom o vás vrátane vášho obchodného partnera môžete vyplniť cez funkciu načítania údajov, ktorú sme len nedávno pridali do aplikácie. Stačí len vložiť IČO a stlačiť tlačidlo Načítať údaje.

Ak ste využili funkciu načítania údajov v našej aplikácii pri registrácii, tak jedným z nepovinných údajov, ktoré nemusíte vyplniť, aby registrácia prebehla úspešne, je nahratie vášho loga na faktúru. Ak ho nenahráte, tak faktúru či iný doklad jednoducho vystavíte bez vášho loga. Bola by ale škoda nevyužiť túto funkciu, keď ju ponúkame. Vystavené doklady budú následne vyzerať o poznanie lepšie a profesionálnejšie.

Získajte bezplatný prístup do aplikácie hneď teraz

Registrujte sa a vyskúšajte si našu aplikáciu bez toho, aby ste zadávali platobné údaje z karty.
Sila hesla

TIP: Pri vytvorení vášho profilu vyplňte aj číslo vášho bankového účtu, aby ste ho nemuseli neskôr manuálne vyplňovať pri vystavovaní dokladov.

Kde môžete nahrať logo svojej firmy?

Ako už asi tušíte, tak logo sa vypĺňa pri registrácii profilu. Nie je to ale povinný údaj a preto je možné, že ste ho nenahrali, prípadne ste túto možnosť prehliadli. Otvorte si váš účet a z bočnej ponuky vyberte možnosť Firemný profil. Ak máte registrovaných viacero fakturačných systém, tak pri každej firme si môžete nahrať vlastné logo. Ako sa dostanete na túto kartu, tak kliknite na ikonu pera, aby ste otvorili možnosť editovania vašej firmy.

ako nahrat logo na fakturu navod_1
Zdroj: Fakturujonline.sk

V rámci karty Základné informácie nájdete možnosť Logo. Kliknite na teraz možnosť Vybrať súbor a následne vyhľadajte logo vašej firmy a nahrajte ho. Potom už len stačí váš aktualizovaný profil uložiť. Nezabudnite na to, že v ideálnom prípade by ste mali nahrať logo v tvare obdĺžnika. Samozrejme ale, môžete nahrať logo aj v inom tvare.

Zaujal vás náš článok? Ostaňme v kontakte!

Odoberajte náš newsletter, aby vám neušli žiadne dôležité informácie...
ako nahrat logo na fakturu navod_2
Zdroj: Fakturujonline.sk

Ak ste postupovali podľa návodu vyššie, tak logo na faktúre uvidíte vo vrchnej časti vystavené dokladu. Viď snímku obrazovku nižšie, kde uvidíte faktúru.

ako nahrat logo na fakturu navod_3
Zdroj: Fakturujonline.sk

Dovoľte nám v súvislosti s touto témou, dať vám do pozornosti aj ďalšie funkcie našej aplikácie, ktoré môžete využiť. Podrobne sme sa im venovali v tomto článku.

Zdielať: