Vystavovanie faktúr patrí k bežnej činnosti každého podnikateľa alebo živnostníka. V našom fakturačnom systéme neustále pracujeme na nových funkciách ako aj na tom, aby sme vystavovanie faktúr ešte viac zjednodušili, aby vám zostalo viac času na to, čo robíte.

Nedávno sme oznámili, že sme pridali do našej aplikácie funkciu načítania dát prostredníctvom IČO. Rovnako si môžete do svojho zoznamu kontaktov uložiť vášho obchodného partnera, aby ste nemuseli jeho údaje vyplňovať opakovane. Druhá menovaná funkcia je dostupnou od momentu spustenia naše aplikácie. Ide o dva šikovné nástroje, pomocou ktorých skrátite vyplňovanie údajov na minimum. Najnovšie vystavovanie opakujúcich sa faktúr ešte viac zjednodušujeme.

Získajte bezplatný prístup do aplikácie hneď teraz

Registrujte sa a vyskúšajte si našu aplikáciu bez toho, aby ste zadávali platobné údaje z karty.
Sila hesla

Pridali sme funkciu duplikovania faktúr

Pravdepodobne medzi vašimi obchodnými partnermi nájdeme aj takých, ktorým tovar a služby doručujete opakovane. Napríklad každý mesiac alebo dva. Prípadne v iných opakujúcich sa intervaloch. Ak áno, tak práve pre vás je určená funkcia duplikovania.

Táto funkcia funguje veľmi jednoducho. V zozname vystavených dokladov si nájdite faktúru, ktorú chcete duplikovať. Následne stlačte tlačidlo kopírovania faktúry. Viď snímku obrazovky, kde toto tlačidlo je k dispozícii.

Zaujal vás náš článok? Ostaňme v kontakte!

Odoberajte náš newsletter, aby vám neušli žiadne dôležité informácie...
fakturacny system duplikovanie faktur nova funkcia
Zdroj: Fakturujonline.sk

Ako ho stlačíte, tak automaticky sa vytvorí nový koncept faktúry. Aplikácia vás zároveň presmeruje do rozhrania na vytvorenie faktúry. Na vás potom už je, aby ste upravili dátumy na faktúre a sumu, ktorú chcete zákazníkovi účtovať (ak je to potrebné). Ako tak spravíte, tak faktúru môžete uložiť a následne odoslať vášmu klientovi z pohodlia administrácie vášho účtu.

Zdielať: