Vystavovanie faktúr a vytváranie kontaktov v našej aplikácií ešte viac zjednodušujeme. Po novom vám bude stačiť urobiť jeden klik na to, aby ste tieto údaje vyplnili a to doslova. Vy tak nemusíte strácať čas s manuálnym vypĺňaním údajov a môžete ušetrený čas venovať vášmu podnikaniu. Od dnešného dňa môžete používať funkciu, ktorá automaticky načíta údaje vašich obchodných partnerov. Tie môžete následne načítať a uložiť medzi vaše Kontakty, alebo údaje môžete načítať priamo do faktúry. Nižšie vám ukážeme, kde funkciu nájdete a ako ju použiť.

Ako načítať údaje o vašom obchodom partnerovi a uložiť ich do kontaktov

Doposiaľ, keď ste pridávali nové kontakty do vášho zoznamu partnerov, tak ste ich museli manuálne vložiť a uložiť. Po novom ale stačí len vložiť IČO vášho obchodného partnera a stlačiť tlačidlo Načítať. Ako tak spravíte, tak dôjde k automatickému vyplneniu údajov. V ďalšom kroku už len uložte kontakt. Následne môžete ďalej pracovať s vašim kontaktom v rozhraní aplikácie.

Získajte bezplatný prístup do aplikácie hneď teraz

Registrujte sa a vyskúšajte si našu aplikáciu bez toho, aby ste zadávali platobné údaje z karty.
Sila hesla
fakturacny system nacitanie udajov pridanie kontaktu
Zdroj: Fakturujonline.sk

Ako načítať údaje do faktúry

Obdobnú funkciu zavádzame aj do generátora faktúr a ďalších dokladov, kde budete môcť vložiť údaje o vašom obchodnom partnerovi ďalším spôsobom. Doposiaľ ste ich mohli vložiť cez funkciu načítania údajov cez Kontakt alebo manuálne vložiť. Ak ste ich chceli načítať cez možnosť Kontakt, tak ste ich museli predtým manuálne vypísať a uložiť si obchodné partnera do kontaktov. Po novom ale, ak ide napríklad o jednorazového partnera, stačí vložiť IČO firmy, ktorej vystavujete faktúru a následne stlačiť tlačidlo Načítať údaje. Potom dôjde k vypísaniu údajov vášho partnera. Následne môžete faktúru uložiť. Ak pridáte aj e-mailový kontakt v procese vypĺňania údajov o partnerovi, tak mu faktúru následne môžete rovno odoslať rozhrania administrácie vášho účtu.

fakturacny system nacitanie udajov na fakturu_2
Zdroj: Fakturujonline.sk

Pre koho sú funkcie dostupné?

Za nové funkcie nemusíte platiť žiaden dodatočný poplatok. Prinášame ich pre všetkých zákazníkov a to bez ohľadu na to, aký typ účtu máte zakúpený.

Zaujal vás náš článok? Ostaňme v kontakte!

Odoberajte náš newsletter, aby vám neušli žiadne dôležité informácie...

Údaje o firmách sú aktualizované najmenej jedenkrát týždenne.

Zdielať: